Witaj w Hurtowni GSM - Pro-link.eu, Zaloguj się lub Zarejestruj

Kontakt

Dane adresowe firmy:
Pro-link Sp. z o.o.
ul. Piwniczna 32
32-600 Oświęcim-Brzezinka
NIP: 5492444218
REGON: 364290272
KRS: 0000614843
Konto bankowe mBank:
74 1140 2004 0000 3902 7618 2907
Adres korespondecyjny:
Pro-link Sp. z o.o.
ul. Gaikowa 55
43-220 Bojszowy
Zadzwoń do nas:
Handlowcy: Handlowcy

Księgowość: +48 733-257-928
Napisz do nas:
Handlowcy: Handlowcy

Obsługa klienta: sklep@pro-link.eu
Księgowość: ksiegowosc@pro-link.eu
Reklamacje: reklamacje@pro-link.eu
Magazyn: piotrk@pro-link.eu

Agata Likus - Młodszy specjalista ds sprzedaży



e-mail: agata@pro-link.eu
tel: 534551930
gg: 61255075
skype: prolink.biuro4

Marta Pajączkowska - Specjalista ds sprzedaży



e-mail: marta@pro-link.eu
tel: 535855402
gg: 62771690
skype: marta.prolink

Piotr Pypłacz - Młodszy Specjalista Ds Sprzedaży



e-mail: piotr@pro-link.eu
tel: 794991454
gg: 61626777
skype: prolink.biuro2

Błażej Kócaba - Dyrektor Handlowy

Dawid Mazur - Specjalista ds sprzedaży



e-mail: dawid@pro-link.eu
tel: 730321228
gg: 46355152
skype: prolink.biuro6

Sylwia Jackowska - Specjalista Ds. Sprzedaży



e-mail: sylwia@pro-link.eu
tel: 530428183
gg: 62215304
skype: biuro10@pro-link.eu

Paweł Piekarek - Spesjalista ds sprzedaży - Region Pomorski



e-mail: pawel@pro-link.eu
tel: 884700033
skype: