Witaj w Hurtowni GSM - Pro-link.eu, Zaloguj się lub Zarejestruj

Kontakt

Dane adresowe firmy:
Pro-link Sp. z o.o.
ul. Piwniczna 32
32-600 Oświęcim-Brzezinka
NIP: 5492444218
REGON: 364290272
KRS: 0000614843
Konto bankowe mBank:
74 1140 2004 0000 3902 7618 2907
Adres korespondecyjny:
Pro-link Sp. z o.o.
ul. Gaikowa 55
43-220 Bojszowy
Zadzwoń do nas:
Handlowcy: Handlowcy

Księgowość: +48 733-257-928
Napisz do nas:
Handlowcy: Handlowcy

Obsługa klienta: sklep@pro-link.eu
Księgowość: ksiegowosc@pro-link.eu
Reklamacje: reklamacje@pro-link.eu
Magazyn: piotrk@pro-link.eu

Marta Pajączkowska - Dział obsługi klienta detalicznego



e-mail: marta@pro-link.eu
tel: 577998269
skype:

Błażej Kócaba - Dyrektor Handlowy

Dawid Mazur - Specjalista ds sprzedaży - Oddział Katowice



e-mail: dawid@pro-link.eu
tel: 730321228
gg: 46355152
skype: prolink.biuro6

Katarzyna Prętka - Starszy Specjalista Ds Spzredaży - Trójmiasto



e-mail: katarzyna@pro-link.eu
tel: 796499385
skype: prolink.biuro3

Michał Wrona - Starszy Specjalista ds sprzedaży



e-mail: michal.wrona@pro-link.eu
tel: 535855402
gg: 61255075
skype: prolink.biuro4

Radek Łabęcki - Młodszy specjalista ds sprzedaży



e-mail: radek@pro-link.eu
tel: 794991454
skype: biuro7.pro-link.eu

Wojciech Jaworski - Młodszy specjalista ds sprzedaży



e-mail: wojciech.jaworski@pro-link.eu
tel: 535855402
skype:

Paweł Piekarek - Spesjalista ds sprzedaży - Region Pomorski



e-mail: pawel@pro-link.eu
tel: 884700033
skype:

Piotr Nowogórski - Specjalista ds sprzedaży - Centralna Polska



e-mail: piotr@pro-link.eu
tel: 604059532
gg: 46355152
skype: prolink.biuro6

Adrian Oduliński - Młodszy specjalista ds. sprzedaży



e-mail: adrian@pro-link.eu
tel: 534467864
skype:

Aleks Tsiniakou - Starszy specjalista ds. sprzedaży - Język : PL EN RU - Oddział Warszawa



e-mail: aleks@pro-link.eu
tel: 534294296
skype:

Oleksii Polozhentsev - Specjalista ds sprzedaży



e-mail: olek@pro-link.eu
tel: 530428183
skype:

Pawel Chętnik - Dyrektor Handlowy oddział Warszawa



e-mail: pawel.chetnik@pro-link.eu
tel: 500837732
skype: